
влевовправо
Умивальник накладний Qtap Aquarius 470x380x120 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SD00052912
3 450 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 560-42-14
(Viber, Telegram, WhatsApp) ЄвгенійУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Умивальник накладний Qtap Aquarius 470x380x120 мм
Виготовлений з високоякісної кераміки, яка є міцною, довговічною і легко очищується. Керамічні умивальники також відомі своєю стійкістю до подряпин та впливу води.
Умивальник накладного типу легко встановлюється на поверхні стільниці або меблів, що забезпечує просте використання.
Прямокутний дизайн надає умивальнику класичний та елегантний вигляд, який пасує до багатьох стилів ванної кімнати.
Керамічний умивальник від Qtap створить стильний та красивий акцент у вашій ванній кімнаті, додаючи чарівність та естетичний вигляд.
Умивальник накладного типу від Qtap є чудовим вибором для тих, хто шукає поєднання якості, стилю та практичності в своїй ванній кімнаті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 7 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Отвір під перелив | Немає |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 470 мм |
- Ціна: 3 450 ₴



