
влевовправо
Унітаз підвісний Qtap Robin Ultra Quiet з сидінням Slim Duroplast Soft-close Quick relase білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SD00052888
6 406 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 560-42-14
(Viber, Telegram, WhatsApp) ЄвгенійУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Унітаз підвісний Qtap Robin Ultra Quiet з сидінням Slim Duroplast Soft-close Quick relase білий
Унітаз підвісний Qtap Robin — це стильний та сучасний варіант для будь-якої ванної кімнати, що поєднує елегантний дизайн з високим рівнем комфорту.
Високоякісна кераміка, стійка до подряпин та пошкоджень, з гладкою поверхнею для легкого догляду.
Сидіння виготовлено з матеріалу Duroplast, має тонкий (Slim) профіль, оснащене механізмом Soft-close для плавного закривання, а також функцією Quick Release для швидкого зняття, що полегшує очищення.
Класичний білий колір впишеться у будь-який інтер’єр ванної кімнати.
Qtap — бренд сантехніки, відомий своєю якістю та практичністю. Вироби Qtap відзначаються сучасним дизайном, інноваційними функціями та зручністю використання, що забезпечує комфорт у щоденному користуванні та довговічність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Безобідковий | Так |
| Вага | 28 кг |
| Випуск (злив) | Горизонтальний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал унітазу | Кераміка |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Стиль сантехнічного вироби | Хай-тек |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Форма чаші | Овальна |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 365 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Комплектація | |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Унітаз | Так |
- Ціна: 6 406 ₴








