
Змішувач для ванни та душу Yoka Talea Chromе хром
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: BW.TALEA
6 916 ₴
Показати оптові ціниЗмішувач для ванни та душу Yoka Talea Chromе хром
Сучасний набір з настінним змішувачем для ванни та ручним душем. Він включає механічний змішувач з перемикачем виливу / ручного струменя води і душовий набір з ручним душем і шлангом довжиною 150 см зі з'єднанням 1/2 дюйма. Фіксований плоский носик з водоспадом ефект. Змінна керамічна головка діаметром 30 мм забезпечує довговічність та надійність.
Змішувач для ванни та душу Yoka поєднує в собі стиль, функціональність і надійність.
>Високоякісна латунь забезпечує довговічність та стійкість до корозії, що робить змішувач надійним у використанні.Одноважільне управління зручне у використанні, дозволяє легко регулювати потік і температуру води однією рукою.
Хромоване покриття додає елегантного блиску та захищає змішувач від зносу, корозії та бруду, забезпечуючи легке чищення.
Підходить для установки у ванних кімнатах, для підключення до ванни та душу, забезпечуючи зручне перемикання між ними.
Виробник Yoka відомий своєю якісною сантехнікою, що поєднує сучасний дизайн та високу функціональність. Продукція Yoka забезпечує комфорт, зручність і тривалу експлуатацію, що робить її популярною для використання у сучасних ванних кімнатах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yoka |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал | Латунь |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поверхня | Глянцева |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Перемикач на фільтр | Ні |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 120 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
- Ціна: 6 916 ₴





