
влевовправо
Душова кабіна Lidz Wawel розсувна 120x80 сатин
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SD00047619
9 488 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 560-42-14
(Viber, Telegram, WhatsApp) ЄвгенійУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Душова кабіна Lidz Wawel розсувна 120x80 сатин
- Вага брутто 1, кг - 45,8
- Вага нетто, кг - 44
- Вид піддона - Низький
- Висота скла, мм - 1850
- Габарити виробу (ВхШхД), мм - 1850х1180-1220х780-820
- Габарити упаковки 1, мм - 595х1875х70
- Колір полотна дверей - Матовий
- Колір профілю - Сатин
- Комплектація - Подвійні ролики, ручки, комплект кріпильних деталей, глухе скло, скляні двері, профіль.
- Кількість секцій дверей - 2
- Наявність верхньої кришки - Немає
- Наявність піддона - Немає
Душова кабіна від Lidz - це стильний та функціональний виріб для вашої ванної кімнати.
Матове скло надає кабіні елегантний і затишний вигляд, створюючи теплу та привітну атмосферу ванної кімнати.
Алюмінієвий профіль у сатиновому відтінку додає сучасність і стиль до дизайну приміщення.
Розсувні двері забезпечують зручність та економію місця у ванній кабіні, а також можуть бути практичним вибором для невеликих приміщень.
Така душова кабіна поєднує в собі елегантний дизайн і функціональність, дозволяючи вам насолоджуватися комфортом та затишком під час прийому душу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 44 кг |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Виконання стінок | Матові |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Матеріал передньої стінки | Скло |
| Матеріал стінок | Скло |
| Огорожа | Одностінні |
| Стан | Новий |
| Тип кабіни | Закрита |
| Товщина стінок | 5 мм |
| Форма душової кабіни | Прямокутна |
| Колір профілю | Сатин (матовий) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1850 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 1200 мм |
- Ціна: 9 488 ₴





