
Умивальник врізний під стільницю DELLA 600 білий
- Готово до відправки
- Код: 0000177
5 700 ₴
Умивальник врізний під стільницю у формі прямокутника з білим матовим покриттям - це стильний і елегантний вибір для вашої ванної кімнати.
Прямокутна форма надаэ умивальнику сучасний вигляд і може підкреслити модерністський дизайн інтер'єру.
Біле покриття створить чистий і свіжий вигляд умивальника і легко поєднується з різними кольорами та матеріалами ванної кімнати. Такий умивальник може бути відмінним доповненням до стильного і сучасного приміщення.
Сантехніка виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - Miramarble. В його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем.
Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний.
Він стійкий до температурних перепадів, забруднень та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
Заводський стандарт передбачає отвори під змішувач та перелив. Опціонально можна замовити умивальник з одним із них або зовсім без отворів.
Додатково донний клік-клак можна замовити на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Так |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Врізна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 134 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 5 700 ₴





