
влевовправо
Умивальник накладний Qtap Scorpio 550х390х120 мм чорний
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SD00052895
8 158 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 560-42-14
(Viber, Telegram, WhatsApp) ЄвгенійУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Умивальник накладний Qtap прямокутний керамічний — сучасне та стильне рішення для ванної кімнати, яке поєднує естетику та функціональність. Виготовлений із високоякісної кераміки, він має гладку, міцну та стійку до подряпин і плям поверхню. Прямокутна форма підкреслює сучасний дизайн інтер’єру та додає йому елегантності. Завдяки накладному монтажу умивальник легко встановлюється на стільницю, забезпечуючи комфорт у щоденному користуванні.
Бренд Qtap відомий надійністю, продуманим дизайном та використанням екологічно безпечних матеріалів. Його сантехнічні вироби вирізняються довговічністю, простотою догляду та стильним виглядом, що робить їх популярним вибором для дому та комерційних просторів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 11 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Отвір під перелив | Немає |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 550 мм |
- Ціна: 8 158 ₴



