
Радіатор дизайнерський вертикальний Bari 4/1800 антрацит матовий 1800*200
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Bari 4/1800 А
4 920 ₴
Показати оптові ціниВертикальний дизайнерський радіатор опалення Bari 4/1800/200
Колір антрацит матовий RAL 7016
висота 1800
ширина 200
товщина 103
бокове з'єднання, діагональне
Бокове 1755 мм
потужність 634 ват при 65 градусів
на 6кв.
Гарантія: в централізованому опалення 12 місяців,
в індивідуальне опалення 36 місяців.
- Комплект кранів хром - 1200 грн.
- Комплект кранів чорних - 1500 грн.
Матеріал
Радіатори виготовлені з холоднокатаної сталі та нержавіючої сталі AISI 304 товщиною 1,5 мм. Листи цієї марки стали проходять триваліший шлях обробки, за рахунок чого виходять рівними та якісними. Матеріал має однакову товщину по всій площі і не містить осколин. При холодному прокаті верхній шар металу зміцнюється, збільшуючи його механічні властивості. Холоднокатані листи при згинанні не тріскаються. Всі радіатори проходять випробування гідростатичним тиском 2,0 МПа.
Антикорозійна поверхня
На радіатори наноситься субстрат із щільним кристалічним фосфатним покриттям, утвореним за рахунок низькотемпературного фотофазного процесу. Покриття є антикорозійним та корозіостійким.
Зварювання
Для зварювання радіаторів використовується трифазний випрямляч DC NC ERW, який є найсучаснішою технологією для зварювання металу без шлаків. Велика потужність, консистенція та точність контролю забезпечують високу якість зварювання.
Будова
Завдяки унікальній технології, отвір для води збільшено до 17 мм, що значно покращує потік води, збільшуючи тепловиділення радіатора та запобігаючи закупорюванню. У радіаторах інших марок цей отвір зазвичай становить 9 мм.
Фарбування
Ми використовуємо найсучасніше обладнання для фарбування та сушіння. Для фарбування використовується поліефірний порошок, який відповідає європейським екологічним стандартам.
Якість
Якість контролюється згідно з ISO9001:2008. Продукт випробовується щонайменше тричі під тиском води.
Внутрішнє антикорозійне покриття
Для внутрішніх стінок радіаторів використовується шар високого концентрованого антикорозійного матеріалу, розробленого національним науково-дослідним інститутом. Радіатори проходять додаткову обробку протягом 40 хвилин при температурі 200 С, збільшуючи їх антикорозійні властивості.
Водяний дизайнерський радіатор опалення у сірому матовому кольорі - це стильний і функціональний елемент, який може стати відмінним доповненням інтер'єру вашого будинку або офісу.
Вертикальна конструкція радіатора дозволяє ефективно використовувати простір в приміщенні, забезпечуючи оптимальне теплове покриття. Його сучасний дизайн і матове покриття роблять його стильним акцентом в будь-якому інтер'єрі.
Дизайнерські радіатори опалення забезпечують ефективне розподілення тепла по приміщенню, що дозволяє швидко і рівномірно підігрівати повітря.
Радіатор може бути легко встановлений на стіну за допомогою спеціальних кріплень, які входять до комплекту. Він може бути підключений до центральної системи опалення або до іншого джерела тепла.
Для догляду за радіатором достатньо протирати його м'якою тканиною для видалення пилу та бруду. Можна також використовувати м'який миючий засіб для прибирання.
Цей радіатор опалення створить комфортну та затишну атмосферу в вашому приміщенні, забезпечуючи ефективне та естетичне опалення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 13.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Конструкція радіатора | Трубчаста |
| Максимальна температура теплоносія | 90 град. |
| Максимальний робочий тиск | 12 бар |
| Об'єм води в радіаторі | 5.47 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Теплова потужність | 634 Вт |
| Колір | Сірий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1800 мм |
| Глибина | 103 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 200 мм |
| Матеріал радіатора | Сталь |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тепловіддача Δt = 70 °C | 634 Вт |
- Ціна: 4 920 ₴




