
Мийка для кухні врізна LAPAS чорна
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0000019
10 595 ₴
Показати оптові ціниПрямокутна кухонна мийка з кварцового піску - це поєднання комфорту та практичності. Дана модель має одну основну чашу та невелику додаткову, а також ліворуч від чаші є крило. Основна задача мийки - надати додатковий простір для повноцінної роботи на кухні. Додаткову чашу можна використовувати для миття овочів та фруктів, столових приладів або навіть для розморожування продуктів окремо від посуду. Мийка має врізний тип монтажу.
Кухонні мийки виробляються за авторською технологією змішування кварцового піску та поліефірної смоли у вакуумі. Матеріал кухонної мийки - Mirastone.
Вироби мають однорідну текстуру та колір по всій товщі стінок. У його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій на поверхні виробу. Поверхня мийки - матова.
Кварцовий пісок стійкий до перепадів температур, вироби з нього відрізняються міцністю, не вступають у реакції з іншими речовинами, не змінюють колір у процесі експлуатації. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
Заводський стандарт моделі передбачає надсвердлювання під отвори для змішувача в 2-х точках та перелив. У комплекті постачається сифон та кріплення для додаткової фіксації мийки зі стільницею.
Ви можете замовити кухонну мийку з кварцового піску у таких варіантах кольорів: сірий, пісочний, чорний, жасмин, терра, білий.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 17 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Конструкція мийки | Двочашева з крилом |
| Матеріал мийки | Кварцовий пісок |
| Отвір під змішувач | Ні |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Товщина стінок мийки | 14 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота мийки | 203 мм |
| Глибина чаші | 185 мм |
| Довжина мийки | 489 мм |
| Ширина мийки | 786 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
- Ціна: 10 595 ₴








