
Умивальник врізний під стільницю MARES 1000 білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0000212
20 981 ₴
Показати оптові ціниМетровий умивальник з литого мармуру - це поєднання мінімалізму та чітких ліній. Прямокутний бокс із вертикальними стінками, широкий борт-підставка під змішувач та косметичні засоби, накладка на злив на всю площину дна. Модель ідеально підкреслить класичний стиль ванної кімнати. Умивальник має врізний тип монтажу.
Сантехніка виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - Miramarble. В його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника глянцева.
Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний.
Він стійкий до температурних перепадів, забруднень та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
Заводський стандарт моделі передбачає отвір під змішувач. Опціонально можна замовити умивальник без отвору. При необхідності запасну накладку на злив можна замовити на сайті.
Ви можете замовити кольорову раковину з покриттям у будь-який відтінок по палітрі. Покриття наноситься тільки на зовнішній бік виробу відповідно до санітарних норм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mares |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 47 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Так |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Врізна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 143 мм |
| Глибина | 88 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 993 мм |
- Ціна: 20 981 ₴






