
Умивальник (накладний) MONACO білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0000218
11 039 ₴
Показати оптові ціниУмивальник із литого мармуру - стане привабливим елементом у будь-якому інтер'єрі. Лаконічна форма та потовщені стінки раковини символізують самостійність та грунтовність. Передбачає окремий або настінний змішувач. Отвір під слив прихований декоративною накладкою. Умивальник має накладний тип монтажу.
Сантехніка виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - Miramarble. В
його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника матова.
Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний.
Заводський стандарт моделі не передбачає отвори під змішувач та перелив. При необхідності запасну накладку на злив можна замовити на сайті.
Заводський стандарт моделі не передбачає отвори під змішувач та перелив. Опціонально донний клапан клік-клак можна замовити на сайті.
Ви можете замовити кольорову раковину із покриттям у будь-який відтінок на палітрі. Покриття наноситься тільки на зовнішній бік виробу відповідно до санітарних норм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 22 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Немає |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 215 мм |
| Глибина | 173 мм |
| Довжина | 447 мм |
| Ширина | 595 мм |
- Ціна: 11 039 ₴






