
Умивальник (накладний) GENEVA білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0000201
6 783 ₴
Показати оптові ціниЕлегантний та лаконічний умивальник з литого мармуру - втілення європейських традицій дизайну. Раковина передбачає окремий або настінний змішувач. Умивальник має накладний тип монтажу. Отвір під слив прихований декоративною накладкою.
Сантехніка виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - Miramarble. В
його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника матова.
Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний.
Заводський стандарт моделі передбачає отвір під змішувач. Опціонально можна замовити умивальник без нього. При необхідності запасну накладку на злив можна замовити на сайті.
Заводський стандарт моделі не передбачає отвори під змішувач та перелив. Опціонально донний клапан клік-клак можна замовити на сайті.
Ви можете замовити кольорову раковину із покриттям у будь-який відтінок на палітрі. Покриття наноситься тільки на зовнішній бік виробу відповідно до санітарних норм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geneva |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 11 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Немає |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Глибина | 82 мм |
| Довжина | 395 мм |
| Ширина | 445 мм |
- Ціна: 6 783 ₴







