
Умивальник (накладний) COPPER 400 білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 162
6 546 ₴
Показати оптові ціниПрямокутний умивальник із литого мармуру з глибокою трапецієподібною чашею - зручний аксесуар для невеликої ванної кімнати. Раковина має накладний спосіб монтажу та легко встановлюється на тумбу або полицю у ванній кімнаті. Отвір під змішувач розміщено збоку, що дозволяє розмістити умивальник впритул до вертикальної поверхні.
Сантехніка виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - Miramarble. В
його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника матова.
Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний.
Він стійкий до температурних перепадів, забруднень та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
Заводський стандарт моделі передбачає отвір під змішувач. Опціонально можна замовити умивальник без отвору. Додатково донний клік-клак можна замовити на сайті.
Ви можете замовити кольорову раковину із покриттям у будь-який відтінок на палітрі. Покриття наноситься тільки на зовнішній бік виробу відповідно до санітарних норм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 8 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Немає |
| Розташування отвору під змішувач | Опціонально |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Довжина | 223 мм |
| Ширина | 407 мм |
- Ціна: 6 546 ₴






