
Умивальник підвісний OLMOS 1500 білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 226
22 769 ₴
Показати оптові ціниПрямокутний умивальник з литого мармуру - ідеальна модель для тих, хто не хоче чекати своєї черги вранці. Сучасна широка чаша зі скошеним дном до задньої стінки обрамлена комфортними крилами з боків. На задньому борту є можливість розташувати два змішувачі. При цьому навколо чаші залишається достатньо простору для косметичних засобів. Умивальник має підвісний тип монтажу, що кріпиться на стіну. Отвір під злив прихований декоративною накладкою.
Сантехніка виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - Miramarble. В
його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника матова.
Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний.
Він стійкий до температурних перепадів, забруднень та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
Заводський стандарт моделі передбачає отвори під два змішувачі. У комплекті постачається сифон. При необхідності запасну накладку на злив можна замовити на сайті.
Ви можете замовити кольорову раковину з покриттям у будь-який відтінок по палітрі. Покриття наноситься тільки на зовнішній бік виробу відповідно до санітарних норм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 52 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Два |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Немає |
| Розташування отвору під змішувач | Опціонально |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Підвісна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Довжина | 529 мм |
| Ширина | 1500 мм |
- Ціна: 22 769 ₴






