
Умивальник врізний під стільницю CALIFORNIA білий
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 158
Відправка з 06 квітня 20265 505 ₴
Показати оптові ціниАкуратна прямокутна раковина із литого мармуру - стильний та практичний елемент інтер'єру. Округлі форми та лінії умивальника створюють ілюзію практично рівної поверхні, без поглиблення. Раковина має врізний спосіб монтажу та легко встановлюється на будь-яку поверхню (дерево, МДФ, акрил тощо).
Сантехніка виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - Miramarble. В його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника глянцева.
Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний.
Він стійкий до температурних перепадів, забруднень та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
Заводський стандарт моделі передбачає отвір під змішувач. Опціонально можна замовити умивальник без отвору. Додатково донний клік-клак можна замовити на сайті.
Ви можете замовити кольорову раковину з покриттям у будь-який відтінок по палітрі. Покриття наноситься тільки на зовнішній бік виробу відповідно до санітарних норм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 12 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Немає |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Врізна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 97 мм |
| Довжина | 456 мм |
| Ширина | 614 мм |
- Ціна: 5 505 ₴






