
Умивальник підлоговий COSMOS білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1635
39 457 ₴
Показати оптові ціниОригінальний умивальник із глибокою круглою чашею неодмінно стане центром дизайну ванної кімнати. Має підлоговий спосіб монтажу.
Раковина передбачає настінний або встановлений поряд змішувач.
Сантехніка виробляється за авторською технологією змішування бокситу" і поліефірної смоли у вакуумі. Матеріал умивальника - Mirasoft. Виріб має однорідну структуру на всю товщину стінок, без додаткового покриття. У матеріалі умивальника відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій всередині і на поверхні стінок.
Поверхня умивальника - матова.
Завдяки фізико-хімічним властивостям боксит застосовується навіть для виготовлення виробів у медичній сфері
Вироби з бокситу відрізняються здатністю поглинати звуки води і підтримувати температуру навколишнього середовища. Завдяки цьому, умивальник, виготовлений за
технологією Mirasoft, безшумний, зручний і надійний. Матова раковина стійка до температурних перепадів, забруднень і подряпин, впливу агресивних фарбуючих речовин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
Заводський стандарт моделі не передбачає отвір під змішувач. Опційно донний клапан клік-клак можна замовити на сайті.
Ви можете замовити кольорову раковину з покриттям у будь-який відтінок по палітрі. Покриття наноситься тільки на зовнішній бік виробу відповідно до санітарних норм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Мінеральне литво |
| Отвір під перелив | Немає |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Підлогова |
| Форма вмивальника | Овальна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 880 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 460 мм |
- Ціна: 39 457 ₴







