Сантехніка виробляється за авторською технологією змішування бокситу" і поліефірної смоли у вакуумі. Матеріал умивальника - Mirasoft. Виріб має однорідну структуру на всю товщину стінок, без додаткового покриття. У матеріалі умивальника відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій всередині і на поверхні стінок.
Поверхня умивальника - матова.
Завдяки фізико-хімічним властивостям боксит застосовується навіть для виготовлення виробів у медичній сфері.
Вироби з бокситу відрізняються здатністю поглинати звуки води і підтримувати температуру навколишнього середовища. Завдяки цьому, умивальник, виготовлений за цією технологією, безшумний, зручний і надійний. Матова раковина стійка до температурних перепадів, забруднень і подряпин, впливу агресивних фарбуючих речовин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
Заводський стандарт моделі не передбачає отвори під змішувач та перелив. Додатково донний клапан клік-клак можна замовити на сайті.
Зверніть увагу, що за міцністю виріб за технологією Mirasoft перевершує литий мармур, але не піддається ремонту.
Ви можете замовити кольорову раковину із покриттям у будь-який відтінок на палітрі. Покриття наноситься тільки на зовнішній бік виробу відповідно до санітарних норм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Мінеральне литво |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Овальна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 157 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Довжина | 413 мм |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 6 990,40 ₴




