
Умивальник (накладний) SANTORINI білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1759
7 144 ₴
Показати оптові ціниПрямокутний умивальник-чаша з литого мармуру - ідеальний варіант для ванни в стилі прованс. Заокруглені лінії, тонкі стінки, витончена ніжка-основа, містка чаша забезпечать функціональність та привабливий акцент в інтер'єрі. Умивальник передбачає окремостоячий або вмонтований в стіну змішувач. Має накладний тип встановлення на тумбу або стільницю.
Сантехніка виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - Miramarble. В
його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника матова.
Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний.
Він стійкий до температурних перепадів, забруднень та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
Заводський стандарт моделі не передбачає отвори під змішувач та перелив. Додатково донний клапан клік-клак можна замовити на сайті.
Ви можете замовити кольорову раковину із покриттям у будь-який відтінок на палітрі. Покриття наноситься тільки на зовнішній бік виробу відповідно до санітарних норм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Овальна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 157 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Довжина | 413 мм |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 7 144 ₴







