
Умивальник підвісний/під стільницю KELLEY білий
- Готово до відправки
- Код: 944
7 348 ₴
Умивальник з литого мармуру - витончене та практичне рішення для невеликої ванної кімнати. Чаша з плавними лініями доповнить класичний та сучасний дизайн, а виступ під змішувач допоможе оптимально використати простір навколо раковини. Умивальник передбачає кілька варіантів монтажу - накладний та підвісний. Отвір під слив прихований декоративною накладкою.
Сантехніка виробляється за авторською технологією змішування мармурової крихти та поліефірної смоли у вакуумі. Матеріал умивальника - Miramarble. У його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій у товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника глянцева.
Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру навколишнього середовища. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний і надійний.
Він стійкий до температурних перепадів, забруднень та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
Заводський стандарт моделі передбачає отвір під змішувач. Опціонально можна замовити умивальник без отвору. При необхідності запасну накладку на злив можна замовити на сайті.
Ви можете замовити кольорову раковину з покриттям у будь-який відтінок по палітрі. Покриття наноситься тільки на зовнішній бік виробу відповідно до санітарних норм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 13 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Немає |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Підвісна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 135 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 550 мм |
- Ціна: 7 348 ₴






