
Умивальник подвійний врізний під стільницю JESSEL 1100 білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 923
9 574 ₴
Показати оптові ціниМеблевий умивальник із литого мармуру - відмінне рішення для ванної кімнати. Плавні лінії прямокутної чаші перешкоджають розбризкуванню води, широкі крила дозволяють зручно розмістити гігієнічні засоби. Умивальник має кілька типів монтажу - накладний та врізний.
Сантехніка виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - Miramarble. В його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника глянцева.
Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний.
Він стійкий до температурних перепадів, забруднень та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
Заводський стандарт моделі передбачає отвір під змішувач. Опціонально можна замовити умивальник без отвору. Додатково донний клапан клік-клак можна
замовити на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Так |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Врізна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 124 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 1100 мм |
- Ціна: 9 574 ₴






