
Ванна окремостояча PROVIDENCE біла
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 276
70 094 ₴
Показати оптові ціни
Окремостояча ванна ідеально підійде для невеликої, але подовженої ванної кімнати. Зручна по довжині та глибині ванна овальної форми даруватиме приємні емоції щодня. Ця модель стане прикрасою як сучасного, так і класичного дизайну ванної кімнати.
Сантехніка виробляється за авторською технологією змішування мармурової крихти та поліефірної смоли у вакуумі. Матеріал ванни - Miramarble. В її структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня ванни глянцева.
Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому ванна з литого мармуру безшумна, зручна та надійна. Вона стійка до температурних перепадів, забруднень та подряпин.
Об'єм ванни становить 360 л. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 565 "С.
Заводський стандарт моделі передбачає щілинний перелив.
Ви можете замовити кольорову ванну з покриттям у будь-якому відтінку за палітрою. Кольорове покриття наноситься тільки з зовнішньої сторони виробу відповідно до санітарних норм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 138 кг |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал ванни | Штучний камінь |
| Об`єм | 360 л |
| Стан | Новий |
| Тип ванни | Окремостояча |
| Форма ванни | Овальна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 565 мм |
| Глибина | 426 мм |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 700 мм |
- Ціна: 70 094 ₴






