Сантехніка виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - Miramarble. В
його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника матова.
Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний.
Він стійкий до температурних перепадів, забруднень та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
Заводський стандарт моделі не передбачає отвори під змішувач та перелив. Опційно донний клапан клік-клак можна замовити на сайті.
Ви можете замовити кольорову раковину з покриттям у будь-який відтінок на палітрі. Покриття наноситься тільки на зовнішній бік виробу відповідно до
санітарних норм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mona |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 9 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Мінеральне литво |
| Отвір під перелив | Немає |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Кругла |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 420 мм |
- Ціна: 2 159,10 ₴




