Умивальник із литого мармуру має форму ідеального еліпса із потовщеними стінками. Масивна та витончена водночас раковина стане стильним елементом дизайну
вашої ванної кімнати. Умивальник передбачає окремий або настінний змішувач. Має накладний тип монтажу.
Сантехніка виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - Miramarble. В
його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника глянцева.
Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний.
Він стійкий до температурних перепадів, забруднень та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
Заводський стандарт моделі не передбачає отвори під змішувач та перелив. Опційно донний клапан клік-клак можна замовити на сайті.
Ви можете замовити кольорову раковину з покриттям у будь-який відтінок на палітрі. Покриття наноситься тільки на зовнішній бік виробу відповідно до
санітарних норм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 6 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Мінеральне литво |
| Отвір під перелив | Немає |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Овальна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Глибина | 108 мм |
| Довжина | 297 мм |
| Ширина | 595 мм |
- Ціна: 3 050 ₴







