Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Умивальник накладний REA Livia Stone сірий

Красива імітація каменю раковина - Livia Stone. Завдяки техніці, в якій виготовлений верхній шар умивальника, кожен предмет має унікальний і неповторний малюнок. Ефект імітує природний камінь.Умивальник підходить для установки на стільницю або тумбу. Виготовлено з високоякісної сантехнічної кераміки. Завдяки спеціальній стадії виробництва він довговічний і легко чиститься.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Отвір під перелив | Немає |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 135 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Довжина | 335 мм |
| Ширина | 465 мм |
- Ціна: 5 429 ₴




