Умивальник накладний REA GOYA 100 білий

Представляємо вам красивий, надзвичайно функціональний та сучасний умивальник. Це продукт, який ідеально заповнить простір вашої ванної кімнати, зберігаючи бездоганний зовнішній вигляд та естетику інтер’єру. Умивальник виготовлений з високоякісного білосніжного конгломерату. Умивальник можна підвісити або встановити безпосередньо на стільницю. Конгломерат - Perfect Surface - матеріал, з якого виготовлений умивальник Goya. Відрізняється винятковою довговічністю - як до механічних пошкоджень, подряпин або навіть високих температур.Надійна та ретельна обробка забезпечить комфортне та безпечне використання. Крім великої зносостійкості, конгломерат, незважаючи на білосніжний колір, дуже легко миється.Конгломератні раковини також є простим вибором для людей, які цінують естетику і простоту в одному. Сучасний стиль і висока міцність – основні риси цього матеріалу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Отвір під перелив | Немає |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 460 мм |
- Ціна: 10 764 ₴






