Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Умивальник накладний REA Anita білий

Представляємо настільну раковину, яка додасть вашій ванній кімнаті сучасний вигляд і високу функціональність. Умивальник виготовлений з якісної сантехнічної кераміки. Наша широка пропозиція включає крани, сифони та пробки. Запрошуємо Вас ознайомитися з нашою пропозицією.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Отвір під перелив | Немає |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 136 мм |
| Глибина | 113 мм |
| Довжина | 374 мм |
| Ширина | 483 мм |
- Ціна: 2 902 ₴




