
влевовправо
Мийка для кухні врізна MIXXUS Чорна MX5050-200-PVD
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MX0578
5 790 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 560-42-14
(Viber, Telegram, WhatsApp) ЄвгенійУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мийка врізна виконана із стійкої до корозії нержавіючої сталі. Її товщини цілком достатньо для комфортного використання без зайвого шуму від бризок води.
Дизайн квадратної мийки повністю відповідає сучасним тенденціям в інтер'єрі. Завдяки відсутності плавних ліній, вона стане чудовим придбанням під кухонний гарнітур, виконаний у стилі хай-тек або мінімалізм.
Врізна мийка під стільницю має PVD покриття, виконане в чорному кольорі. Воно наноситься за схожою з хромуванням технології, маючи при цьому більшу стійкість до механічних пошкоджень.
Окремо варто відзначити глибину чаші яка складає 200 мм. Показник є оптимальним, якщо плануєте встановлювати змішувач із висотою виливу від 20 сантиметрів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Так |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Полірована |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Товщина металу | 1.2 мм |
| Форма мийки | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Довжина мийки | 500 мм |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
- Ціна: 5 790 ₴




