
Радіатор дизайнерський вертикальний Verona 10/1200 чорний матовий 1200*600
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Verona 10/1200 B
12 930 ₴
Показати оптові ціниРадіатор дизайнерський вертикальний Verona 10/1200 чорний матовий 1200*600
Матеріал: холоднокатана сталь .
В комплекті кріплення на стіну.
- Комплект кранів хром - 1200 грн.
- Комплект кранів чорних - 1500 грн.
Матеріал
Радіатори виготовлені з холоднокатаної сталі та нержавіючої сталі AISI 304 товщиною 1,5 мм. Листи цієї марки стали проходять триваліший шлях обробки, за рахунок чого виходять рівними та якісними. Матеріал має однакову товщину по всій площі і не містить осколин. При холодному прокаті верхній шар металу зміцнюється, збільшуючи його механічні властивості. Холоднокатані листи при згинанні не тріскаються. Всі радіатори проходять випробування гідростатичним тиском 2,0 МПа.
Антикорозійна поверхня
На радіатори наноситься субстрат із щільним кристалічним фосфатним покриттям, утвореним за рахунок низькотемпературного фотофазного процесу. Покриття є антикорозійним та корозіостійким.
Зварювання
Для зварювання радіаторів використовується трифазний випрямляч DC NC ERW, який є найсучаснішою технологією для зварювання металу без шлаків. Велика потужність, консистенція та точність контролю забезпечують високу якість зварювання.
Будова
Завдяки унікальній технології, отвір для води збільшено до 17 мм, що значно покращує потік води, збільшуючи тепловиділення радіатора та запобігаючи закупорюванню. У радіаторах інших марок цей отвір зазвичай становить 9 мм.
Фарбування
Ми використовуємо найсучасніше обладнання для фарбування та сушіння. Для фарбування використовується поліефірний порошок, який відповідає європейським екологічним стандартам.
Якість
Якість контролюється згідно з ISO9001:2008. Продукт випробовується щонайменше тричі під тиском води.
Внутрішнє антикорозійне покриття
Для внутрішніх стінок радіаторів використовується шар високого концентрованого антикорозійного матеріалу, розробленого національним науково-дослідним інститутом. Радіатори проходять додаткову обробку протягом 40 хвилин при температурі 200 С, збільшуючи їх антикорозійні властивості.
Водяний радіатор опалення в чорному матовому виконанні - це стильний і сучасний елемент інтер'єру, який не лише забезпечує опалення вашого приміщення, але й слугує як декоративний акцент.
Має вертикальну форму, яка дозволяє ефективно використовувати простір приміщення. Чорний матовий колір створює стильний контраст і додає сучасності інтер'єру.
Радіатор оснащений внутрішніми каналами для проходження гарячої води, яка нагрівається в системі опалення. Він здатний ефективно розподіляти тепло по всьому приміщенню, забезпечуючи комфортну температуру.
Для догляду за радіатором достатньо протирати його м'якою тканиною або губкою з милом та теплою водою. Важливо уникати використання абразивних засобів чи грубого чищення, щоб не пошкодити матове покриття.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 38.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Конструкція радіатора | Трубчаста |
| Максимальна температура теплоносія | 90 град. |
| Максимальний робочий тиск | 12 бар |
| Об'єм води в радіаторі | 26.1 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб підключення | Діагональне |
| Теплова потужність | 2266 Вт |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1200 мм |
| Глибина | 111 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 600 мм |
| Матеріал радіатора | Сталь |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тепловіддача Δt = 70 °C | 2266 Вт |
- Ціна: 12 930 ₴


