
Горизонтальний дизайнерський радіатор Livorno G 6/1800 білий матовий 408*1800
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Livorno G 6/1800 W
7 920 ₴
Показати оптові ціниГоризонтальний дизайнерський радіатор Livorno G 6/1800 білий матовий 408*1800
Матеріал: холоднокатана сталь .
В комплекті кріплення на стіну.
- Комплект кранів хром - 1200 грн.
- Комплект кранів білих - 1500 грн.
Матеріал
Радіатори виготовлені з холоднокатаної сталі та нержавіючої сталі AISI 304 товщиною 1,5 мм. Листи цієї марки стали проходять триваліший шлях обробки, за рахунок чого виходять рівними та якісними. Матеріал має однакову товщину по всій площі і не містить осколин. При холодному прокаті верхній шар металу зміцнюється, збільшуючи його механічні властивості. Холоднокатані листи при згинанні не тріскаються. Всі радіатори проходять випробування гідростатичним тиском 2,0 МПа.
Антикорозійна поверхня
На радіатори наноситься субстрат із щільним кристалічним фосфатним покриттям, утвореним за рахунок низькотемпературного фотофазного процесу. Покриття є антикорозійним та корозіостійким.
Зварювання
Для зварювання радіаторів використовується трифазний випрямляч DC NC ERW, який є найсучаснішою технологією для зварювання металу без шлаків. Велика потужність, консистенція та точність контролю забезпечують високу якість зварювання.
Будова
Завдяки унікальній технології, отвір для води збільшено до 17 мм, що значно покращує потік води, збільшуючи тепловиділення радіатора та запобігаючи закупорюванню. У радіаторах інших марок цей отвір зазвичай становить 9 мм.
Фарбування
Ми використовуємо найсучасніше обладнання для фарбування та сушіння. Для фарбування використовується поліефірний порошок, який відповідає європейським екологічним стандартам.
Якість
Якість контролюється згідно з ISO9001:2008. Продукт випробовується щонайменше тричі під тиском води.
Внутрішнє антикорозійне покриття
Для внутрішніх стінок радіаторів використовується шар високого концентрованого антикорозійного матеріалу, розробленого національним науково-дослідним інститутом. Радіатори проходять додаткову обробку протягом 40 хвилин при температурі 200 С, збільшуючи їх антикорозійні властивості.
Водяний дизайнерський радіатор опалення у білому матовому кольорі - це естетично привабливий елемент інтер'єру, який не лише забезпечить тепло у вашому приміщенні, але й додасть йому стиль і гармонію.
Горизонтальна форма радіатора дозволяє ефективно використовувати простір у приміщенні, забезпечуючи одночасно комфортне тепло. Білий матовий колір створює візуальний акцент і підходить для будь-якого інтер'єру.
Забезпечує ефективне розподілення тепла по приміщенню, дозволяючи швидко і рівномірно підігрівати повітря в кімнаті.
Легко встановлюється на стіну за допомогою спеціальних кріплень, які входять до комплекту. Підключається до центральної системи опалення або до іншого джерела тепла.
Для догляду за радіатором достатньо протирати його м'якою тканиною для видалення пилу та бруду. Можна використовувати м'який миючий засіб для прибирання.
Радіатор опалення в білому матовому кольорі - це не лише засіб опалення, а й стильний акцент, який додасть вашому приміщенню свіжості, світу та гармонії.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 18 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Конструкція радіатора | Трубчаста |
| Максимальна температура теплоносія | 90 град. |
| Максимальний робочий тиск | 12 бар |
| Об'єм води в радіаторі | 6 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб підключення | Нижня |
| Теплова потужність | 1280 Вт |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 408 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 1800 мм |
| Матеріал радіатора | Сталь |
| Міжосьова відстань | 1755 мм |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тепловіддача Δt = 70 °C | 1090 Вт |
- Ціна: 7 920 ₴



