
Кухонний змішувач Teka Icon H 33915021W Білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 33915021W
11 300 ₴
Показати оптові ціниКухонний змішувач Teka Icon H (IC 915) (33915021W) Білий
У сучасній квартирі крани грають не тільки практичну функцію, але також є елементом інтер'єру, через що багато покупців під час вибору обертових приладів привертають увагу не тільки на міцність і надійність конструкції, але також і на її естетичні показники. На жаль, гарним поєднанням естетичних і практичних властивостей може похвалитися не кожен змішувач — багато моделей від сумнівних виробників швидко виходять із ладу, схильні до впливу вологи та вогкості, а також мають дуже невтратичний зовнішнім виглядом. Ми пропонуємо великий вибір змішувачів від компанії Teka. Ця компанія вже кілька десятків років створює різноманітні побутові прилади та сантехніку, поєднуючи в них високі показники якості, функціональності та естетичної привабливості.
Кухонний змішувач Teka Icon H 339150210— найпривабливіший кандидат на роль крана для обладнання компактної кухонної мийки. Модель отримала неймовірно надійне в роботі конструктивне виконання, змішувач якісно обслуговуватиме мийну лінію впродовж довгих років. До цього можна додати, що кран легко витримає найінтенсивніші режими експлуатації, адже ця модель розроблена на основі елітної водозапірної арматури, яка виробляється з надміцних композитних матеріалів.
Основні технічні характеристики:
| Тип поверхні | хром |
| Тип змішувача | одноважільний |
| Тип підключення | до водопроводу |
| Вид излива | поворотний |
| Висота виливу | 302 мм |
| Длина излива | 200 мм |
| Тип картриджа | керамічний |
| Довжина сполучних шлангів | 350 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 35 мм |
| Колір змішувача | білий, чорний |
| Особливості моделі | кут повороту виливу 360°, аератор із захистом від утворення накипу |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантія | 5 років |
Кухонний змішувач від Teka у білому кольорі - це елегантний та стильний аксесуар, який може стати відмінним доповненням до вашої кухні.
Латунний корпус забезпечує надійність та довговічність змішувача, а біле покриття надає йому свіжий та чистий вигляд, що підкреслює інтер'єр.
Кухонний змішувач від Teka має зручне регулювання температури та напору води, що робить його зручним та практичним у використанні.
Teka - це відомий виробник сантехніки з високою якістю продукції, тому кухонний змішувач від цієї компанії буде надійним і функціональним обладнанням для вашої кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TEKA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Так |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Монтаж | На мийку |
- Ціна: 11 300 ₴

