
влевовправо
Змішувач для ванни підлоговий REA MILANO золото
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 050108GL
14 238 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 560-42-14
(Viber, Telegram, WhatsApp) ЄвгенійУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для ванни підлоговий REA MILANO золото
Змішувач для ванни підлоговий REA– елегантне рішення для сучасної ванної кімнати у преміальному стилі. Виготовлений із міцної латуні, змішувач відзначається високою надійністю, стійкістю до корозії та довговічністю. Розкішне золоте покриття додає інтер’єру вишуканості та створює неповторну атмосферу розкоші.
Підлоговий монтаж робить змішувач стильним акцентом біля окремо стоячої ванни, підкреслюючи сучасний дизайн приміщення. Завдяки одноважільному керуванню можна легко регулювати температуру та напір води, отримуючи максимум комфорту у щоденному користуванні.
Переваги:
- надійна латунна конструкція з тривалим терміном служби;
- зручне та плавне одноважільне керування;
- підлогове встановлення для стильного та сучасного інтер’єру;
- елегантне золоте покриття, що додає розкоші;
- поєднання функціональності та преміального дизайну.
Підлоговий змішувач REA – це вибір для тих, хто прагне поєднати практичність та естетику, створюючи у ванній кімнаті простір комфорту та стилю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Золото |
| Колір | Золотистий |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Монтаж | Підлоговий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Глянцева |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Перемикач на фільтр | Ні |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Термостат | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 225 мм |
| Висота | 860 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Довжина шланга | 150 см |
- Ціна: 14 238 ₴
