
влевовправо
Умивальник накладний Qtap Kolibri 425х425х140 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SD00053081
3 142 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 560-42-14
(Viber, Telegram, WhatsApp) ЄвгенійУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Умивальник накладний Qtap Kolibri
Виготовлений з високоякісної кераміки, що відома своєю міцністю, довговічністю та легкістю очищення, добре витримує вплив води та зносу.
Квадратний дизайн надає умивальнику сучасний та стильний вигляд, що може підійти до різних стилів ванної кімнати.
Умивальник накладного типу легко встановлюється на поверхні стільниці чи меблів, забезпечуючи зручне використання.
Керамічний квадратний умивальник від Qtap може додати сучасний та елегантний акцент до вашої ванної кімнати, надаючи їй стильність та індивідуальність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 7.5 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Отвір під перелив | Немає |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 425 мм |
| Ширина | 425 мм |
- Ціна: 3 142 ₴



