
влевовправо
Умивальник накладний Qtap Tern 480х370х135 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SD00052910
2 545 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 560-42-14
(Viber, Telegram, WhatsApp) ЄвгенійУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Умивальник накладний Qtap Tern
Виготовлений з високоякісної кераміки, що відома своєю міцністю, довговічністю та легкістю очищення, добре витримує вплив води та зносу.
Прямокутний дизайн надає умивальнику сучасний та стильний вигляд, що може підійти до різних стилів ванної кімнати.
Умивальник накладного типу легко встановлюється на поверхні стільниці чи меблів, забезпечуючи зручне використання.
Керамічний прямокутний умивальник від Qtap може додати сучасний та елегантний акцент до вашої ванної кімнати, надаючи їй стильність та індивідуальність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 12 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Отвір під перелив | Немає |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 480 мм |
- Ціна: 2 545 ₴



