
Унітаз підлоговий Qtap Stenava Rimless сидіння Slim Duroplast Soft-close Quick relase білий
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SD00052621
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Унітаз підлоговий Qtap Stenava Rimless сидіння Slim Duroplast Soft-close Quick relase білий
Підлоговий унітаз Qtap — це сучасне рішення для вашої ванної кімнати, що поєднує стильний дизайн із високою функціональністю.
Унітаз виготовлений з якісної кераміки, яка забезпечує довговічність і легкий догляд.
Тонке сидіння з матеріалу Duroplast має підвищену міцність і стійкість до зношування, а також антимікробні властивості.
Механізм плавного опускання сидіння запобігає різким ударам, зменшує знос і забезпечує комфорт.
Сидіння легко знімається для швидкого очищення, що робить гігієну ще зручнішою.
Бренд Qtap відомий високою якістю сантехнічних товарів, які відповідають сучасним стандартам і вимогам до функціональності та довговічності. Компанія зосереджується на інноваціях у дизайні і пропонує широкий асортимент товарів для ванної кімнати, що поєднують стиль і практичність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 54 кг |
| Випуск (злив) | Горизонтальний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал унітазу | Кераміка |
| Об'єм змивного бачка | 7.15 л |
| Підвід води в бачок | Знизу |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Зливний механізм | Натискання на кнопку |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип сантехнічного виробу | Комплект (унітаз з бачком) |
| Форма чаші | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 810 мм |
| Довжина | 640 мм |
| Ширина | 370 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте








