
Умивальник накладний Sapfire білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0002254
6 029 ₴
Показати оптові ціниУмивальник накладний Sapfire білий
Умивальник має круглу форму, що надає йому класичний і універсальний вигляд. Цей стиль підходить для будь-якого типу ванної кімнати або кухні і додає нотку елегантності до інтер'єру.
Білий колір умивальника надає йому чистоту і свіжість. Він також легко поєднується з різними стилями дизайну і кольоровими схемами.
Цей тип умивальника накладається на поверхню меблів або підкладається на стільницю. Він легко встановлюється і має просту конструкцію.
Умивальник накладний з литого мармуру - це естетично привабливий і практичний варіант для вашої ванної кімнати, який додасть шарму і стилю до вашого інтер'єру.
Сантехніка виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - MIRAMARBLE. В його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника глянцева.
Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний. Він стійкий до температурних перепадів, забруднень та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до +65 °C.
Заводський стандарт моделі не передбачає отворів під змішувач та перелив. Опціонально донний клапан клік-клак можна замовити на сайті.
Ви можете замовити кольорову раковину SAPFIRE з покриттям у будь-який відтінок на палітрі RAL. Покриття RAL наноситься тільки на зовнішній бік виробу відповідно до санітарних норм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fancy Marble |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 6.25 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Немає |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Кругла |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Глибина | 137 мм |
| Довжина | 425 мм |
| Ширина | 425 мм |
- Ціна: 6 029 ₴





