Умивальник врізний під стільницю VARNA 800 білий
Прямокутна форма умивальника надасть вашій ванній кімнаті сучасний і стильний вигляд. Така форма також може бути більш функціональною, забезпечуючи достатньо простору для миття рук і обличчя.
Умивальник встановлюється під стільницю, що надає більше простору на поверхні стільниці і створює більш чистий і сучасний вигляд. Отвір для змішувача і переливу забезпечує легке підключення до водопостачання та відведення зливу води.
Врізні умивальники дуже легкі в установці і вимагають мінімального догляду для підтримки чистоти і гігієни.
Цей умивальник може стати стильним і практичним додатком до вашої ванної кімнати, додаючи до неї естетики і функціональності.
Сантехніка виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - Miramarble. В його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника глянцева.
Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний.
Він стійкий до температурних перепадів, забруднень та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
Заводський стандарт моделі передбачає отвори під змішувач та перелив. Опціонально можна замовити умивальник з одним із них або зовсім без отворів.
Додатково донний клапан клік-клак можна замовити на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Varna |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 19.5 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Так |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Врізна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 126 мм |
| Глибина | 101 мм |
| Довжина | 417 мм |
| Ширина | 800 мм |
- Ціна: 9 298 ₴






