
Мийка для кухні врізна Lidz 790x495/230 чорна
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SD00043315
5 690 ₴
Показати оптові ціниМийка для кухні врізна Lidz 790x495/230 чорна
- Вага брутто 1, кг - 13,25
- Вага нетто, кг - 11
- Висота виробу, мм - 235
- Габарити упаковки 1, мм - 285х835х580
- Габарити чаші 1 (ВхШхД), мм - 235х390х430
- Довжина виробу, мм - 500
- Діаметр зливу, мм - 90
- Комплектація - Мийка, сифон, кріплення.
- Мінімальна ширина шафи, мм - 470
- Наявність донного клапану - Ні
- Отвір під змішувач - Заготівка
- Поверхня - Матова
- Товщина матеріалу, мм - 10
- Ширина виробу, мм - 790
Мийка виготовлена з високоякісного штучного каменю, який відомий своєю міцністю, довговічністю та стійкістю до подряпин і ударів. Штучний камінь також легко очищується та має естетичний вигляд.
Має сучасний і елегантний дизайн, що ідеально вписується в будь-який інтер'єр кухні. Чорний колір додає мийці стильності та елегантності.
Має сифон та перелив, що забезпечує зручне відведення води під час миття посуду. Оптимальний розмір мийки дозволяє зручно працювати та легко мити великі посудини.
Мийка врізається в робочу поверхню кухонного столу, створюючи плавний перехід між мийкою та стільницею. Це забезпечує чистий і сучасний вигляд вашої кухні.
Штучний камінь легко очищується звичайними миючими засобами, не вимагає особливого догляду і довгий час зберігає свій первозданий вигляд.
Мийка для кухні врізна Lidz - це стильний, практичний та функціональний вибір для вашої кухні, який додасть їй естетичності та зручності у використанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Штучний камінь |
| Отвір під змішувач | Ні |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Товщина стінок мийки | 10 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота мийки | 235 мм |
| Довжина мийки | 790 мм |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
- Ціна: 5 690 ₴





