
Чаша підвісного унітазу Qtap Virgo Rimless сидіння Slim Duroplast Soft-close Quick relase чорна матова
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SD00046278
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Чаша підвісного унітазу Qtap Virgo Rimless сидіння Slim Duroplast Soft-close Quick relase чорна матова
- Вага брутто 1, кг - 25,6
- Вага нетто, кг - 24,1
- Вид системи змиву - Воронкоподібний Rimless
- Вид унітазу - Під інсталяцію
- Габарити виробу (ВхШхГ), мм - Унітаз: 370х355х485. Сидіння для унітаза: 45х360х430
- Габарити упаковки, мм - 415х505х430
- Діаметр зливу, мм - 100
- Комплектація - Унітаз, сидіння, кріпильні деталі.
- Матеріал - Унітаз: кераміка. Сидіння для унітаза: дюропласт
- Метод установки зливного бачка - Прихований
- Міжосьова відстань кріплення, мм - 180
- Напрям випуску - Горизонтальний
- Організація змиваючого потоку - Вертикальний
- Поверхня - Матова
- Сидіння з мікроліфтом - Так
- Сидіння у комплекті - Так
- Швидкознімне з‘єднання сидіння - Так
Чаша підвісного унітазу Qtap виготовлена з високоякісної кераміки та представлена в елегантному матовому чорному кольорі, що додає вишуканості сучасному інтер’єру ванної кімнати. Її лаконічний дизайн забезпечує гармонійне поєднання функціональності та естетики, створюючи комфортний простір.
Модель комплектується сидінням Slim Duroplast, яке відзначається легкістю, міцністю та стійкістю до механічних пошкоджень. Технологія Soft-close забезпечує плавне і безшумне закривання кришки, що підвищує комфорт у користуванні. Система Quick Release дозволяє легко знімати сидіння для швидкого очищення та гігієни.
Ця чаша ідеально підходить для використання з інсталяційними системами, завдяки чому економить простір і полегшує прибирання. Унітаз відповідає сучасним стандартам якості та стане стильним і практичним вибором для облаштування ванної кімнати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Безобідковий | Так |
| Випуск (злив) | Горизонтальний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Конструкція чаші | Воронкоподібна |
| Матеріал унітазу | Кераміка |
| Організація змиваючого потоку | Каскадний |
| Зливний механізм | Натискання на кнопку |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Стиль сантехнічного вироби | Хай-тек |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Форма чаші | Овальна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 485 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Комплектація | |
| Мікроліфт | Так |
| Сидіння з кришкою | Так |
- Ціна: Ціну уточнюйте








