
Комплект душова кабіна Qtap Presto 90х90 зі змішувачем і стійкою хром
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SD00050975
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Комплект душова кабіна Qtap Presto 90х90 зі змішувачем і штангою хром
- Склад набору: Душова кабіна PRECRM1099AP5, змішувач QTLET4021101C, штанга для душу QT008, шланг QT0052A, лійка QTRUCA120O3KCW.
- Гарантія - Душова кабіна: 36 місяців. Змішувач: 10 років. Стійка: 60 місяців. Шланг: 12 місяців. Лійка: 60 місяців.
- Вага брутто 1, кг - 36,35
- Габарити упаковки 1, мм - 515х1925х80
- Вага брутто 2, кг - 1,26
- Габарити упаковки 2, мм - 130х230х150
- Вага брутто 3, кг - 0,73
- Габарити упаковки 3, мм - 665х150х70
- Габарити упаковки 4, мм - 50х150х190
- Габарити упаковки 5, мм - 65х310х170
- Габарити виробу (ВхШхД), мм - 1850х870-890х870-890
- Наявність піддона - Немає
- Комплектація - Подвійні ролики, ручки, верхній профіль, нижній профіль, бічні профілі, набір ущільнювачів, розширювальні профілі, 2 скляні двері, 2 глухі скла, комплект кріплень, заглушки, елементи, що з‘єднують, фіксатори. Змішувач, захист гайок від подряпин, кріплення. Штанга для душу, кронштейн для ручного душу, мильниця, кріплення. Душовий шланг. Лійка для ручного душу, зворотний клапан.
- Обплетення шланга - силікон.
- Матеріал профілю - Алюміній
Комплект душової кабіни від Qtap з розсувними дверима включає в себе зручний і функціональний набір, який допоможе створити комфортну ванну кімнату. Основні компоненти у цьому комплекті:
Змішувач для душу одноважільний з латуні в хромовому кольорі: Латунний змішувач з хромовим покриттям є міцним, надійним та стильним вибором для душу. Одноважільне керування дозволяє легко регулювати температуру та напор води.
Душова стійка: Забезпечує монтаж душової лійки на зручній висоті, щоб забезпечити комфортне приймання душу. Виготовлена з латуні, її можна встановити класичним способом на стіну за допомогою розпорників.
Душова лійка: Виготовлена з якісного ABS пластику, який не чутливий до гідроударів та перепадів температур та має глянсове хромоване покриття, яке не облазить від довгого щоденного використання.
Шланг для душу: Забезпечує підключення душової лійки до змішувача та дозволяє зручно маневрувати лійкою під час використання. Виготовлений з PVC у силіконовій обмотці, тому до переваг можна віднести гнучкість виробу, захист від грибка, протікання та розшаровування.
Цей комплект душової кабіни представляє зручний та функціональний набір аксесуарів, які допоможуть створити комфортне та стильне середовище для вашого щоденного приймання душу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 37 кг |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Виконання стінок | Матові |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Матеріал передньої стінки | Скло |
| Матеріал стінок | Скло |
| Огорожа | Одностінні |
| Стан | Новий |
| Тип кабіни | Закрита |
| Товщина стінок | 5 мм |
| Форма душової кабіни | Чверть кола |
| Колір профілю | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1850 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 900 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте








