
влевовправо
Душова кабіна Lidz Wawel розсувна 90x90 сатин
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SD00047622
7 430 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 560-42-14
(Viber, Telegram, WhatsApp) ЄвгенійУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Душова кабіна Lidz Wawel розсувна 90x90 сатин
- Вага брутто 1, кг - 31,4
- Вага нетто, кг - 30
- Вид піддона - Низький
- Габарити виробу (ВхШхД), мм - 1850х880-895х880-895
- Габарити упаковки 1, мм - 1870х460х60
- Комплектація - Профіль, подвійні ролики, ручки, комплект кріпильних деталей, глухе скло, скляні двері, з‘єднувальний елемент.
- Матеріал профілю - Алюміній
- Кількість секцій дверей - 2
- Наявність верхньої кришки - Немає
- Наявність піддона - Немає
Душова кабіна від Lidz - це стильний та функціональний виріб для вашої ванної кімнати.
Матове скло надає кабіні елегантний і затишний вигляд, створюючи теплу та привітну атмосферу ванної кімнати.
Алюмінієвий профіль у сатиновому відтінку додає сучасність і стиль до дизайну приміщення.
Розсувні двері забезпечують зручність та економію місця у ванній кабіні, а також можуть бути практичним вибором для невеликих приміщень.
Така душова кабіна поєднує в собі елегантний дизайн і функціональність, дозволяючи вам насолоджуватися комфортом та затишком під час прийому душу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 30 кг |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Виконання стінок | Матові |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Матеріал передньої стінки | Скло |
| Матеріал стінок | Скло |
| Огорожа | Одностінні |
| Стан | Новий |
| Тип кабіни | Закрита |
| Товщина стінок | 4 мм |
| Форма душової кабіни | Квадратна |
| Колір профілю | Сатин (матовий) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1850 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 900 мм |
- Ціна: 7 430 ₴





