
влевовправо
Душова кабіна Qtap Scorpio розпашна 100х100 чорна
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SD00045266
22 011 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 560-42-14
(Viber, Telegram, WhatsApp) ЄвгенійУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Душова кабіна Qtap Scorpio 100х100 чорна
- Вага брутто 1, кг - 51,8
- Вага нетто, кг - 49,2
- Висота скла, мм - 2000
- Габарити виробу (ВхШхД), мм - 2000х975-990х975-990
- Габарити упаковки 1, мм - 2090х670х85
- Колір полотна дверей - Прозорий
- Колір профілю - Чорний
- Комплектація - Верхній профіль, нижній профіль, бічні профілі, профілі розширювальні, петлі, тримачі скла, комплект кріплень, заглушки, ручка, набір ущільнювачів, глухі скла, скляні двері.
- Конструкція дверей - На завісах
- Кількість секцій дверей - 1
- Матеріал дверей - Скло
- Матеріал профілю - Алюміній
- Наявність верхньої кришки - Немає
- Наявність піддона - Немає
Душова кабіна від Qtap з розпашними скляними дверима та алюмінієвим профілем у чорному кольорі є стильним та сучасним виробом для вашої ванної кімнати.
Розпашні двері зі скла додають прозорості та легкості до приміщення, тоді як алюмінієвий профіль забезпечує міцність і надійність конструкції.
Дизайн у чорному кольорі може створити сучасний і елегантний вигляд ванної кімнати, додаючи концептуальність та стиль. Така душова кабіна є практичним рішенням для вашого ванного простору, забезпечуючи комфорт та захист від бризок води під час приймання душу.
Перед придбанням такої душової кабіни рекомендується виміряти та адаптувати простір вашої ванної кімнати для її оптимального розміщення та встановлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 49.2 кг |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Виконання стінок | Прозорі |
| Кількість стулок дверей | 1 |
| Конструкція дверей | Розпашні |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Матеріал передньої стінки | Скло |
| Матеріал стінок | Скло |
| Огорожа | Одностінні |
| Стан | Новий |
| Тип кабіни | Закрита |
| Товщина стінок | 6 мм |
| Форма душової кабіни | Асиметрична |
| Колір профілю | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2000 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
- Ціна: 22 011 ₴





