
влевовправо
Душовий піддон Lidz Mazur 80x80 білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SD00047009
5 117 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 560-42-14
(Viber, Telegram, WhatsApp) ЄвгенійУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Душовий піддон Lidz Mazur 80x80 білий
- Вага брутто 1, кг - 13,3
- Вага нетто, кг - 11,9
- Габарити виробу (ВхШхД), мм - 160х800х800
- Габарити упаковки 1, мм - 165х815х815
- Ніжка піддона регулюється за висотою.
- Діаметр отвору для сифона, мм - 50
- Комплектація - Піддон, ніжка.
- Панель до піддона - Суцільнолита з піддоном
Душовий піддон від Lidz є практичним та стильним вибором для вашої ванної кімнати. Акрилові душові піддони відомі своєю міцністю, довговічністю та легкістю в установці.
Суцільнолитий піддон забезпечує безшовність та міцність конструкції, а ніжки допомагають стабілізувати піддон, забезпечуючи надійність та безпеку.
Білий колір піддону може надати вашій ванні чистоти та свіжості, а також гармонійно поєднуватися з іншими елементами інтер'єру.
Душовий піддон Lidz з акрилу в білому кольорі є прекрасним вибором для створення зручного та естетично привабливого душового кута в вашій ванній кімнаті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 11.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал піддону | Акрил |
| За глибиною | Низький (від 0 до 3.5 см) |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Пристінний |
| Форма піддону | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Комплектація | |
| Ніжки для піддону | Так |
| Панель для піддону | Так |
- Ціна: 5 117 ₴



