
влевовправо
Душовий піддон Qtap Tern 80x80 білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SD00046987
7 811 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 560-42-14
(Viber, Telegram, WhatsApp) ЄвгенійУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Душовий піддон Qtap Tern 80x80 білий
- Вага брутто 1, кг - 12,2
- Вага нетто, кг - 10,7
- Вид піддона - Низький
- Габарити виробу (ВхШхД), мм - 120х800х800
- Габарити упаковки 1, мм - 860x860x120
- Глибина піддону, мм - 25
- Ніжки піддона регулюються.
- Діаметр отвору для сифона, мм - 90
- Комплектація - Піддон, ніжки, сифон з гідрозакривом.
- Панель до піддона - Суцільнолита з піддоном
Акрилові душові піддони мають багато переваг, вони легкі, міцні, довговічні і прості в установці. Крім того, вони мають гладку поверхню, яка легко миється і допомагає утримувати душову кабіну від бруду та бактерій.
Душовий піддон Qtap з акрилу стане прекрасним вибором для вашої ванної кімнати, додаючи сучасний і чистий вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 10.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал піддону | Акрил |
| За глибиною | Низький (від 0 до 3.5 см) |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Пристінний |
| Форма піддону | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Комплектація | |
| Ніжки для піддону | Так |
| Панель для піддону | Так |
| Сіфон | Так |
- Ціна: 7 811 ₴





