
влевовправо
Мийка для кухні інтегрована Lidz H5045 нержавіюча сталь з дозатором
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SD00041487
2 655 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 560-42-14
(Viber, Telegram, WhatsApp) ЄвгенійУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мийка для кухні інтегрована Lidz H5045 нержавіюча сталь з дозатором
- Вага брутто 1, кг - 6,6
- Вага нетто, кг - 5,9
- Габарити мийки (ВхШхД), мм - 220х500х450
- Габарити упаковки 1, мм - 260х535х490
- Габарити чаші 1 (ВхШхД), мм - 220х450х350
- Інтегрована мийка має три варіанти встановлення: урівень із стільницею, над стільницею (аналогічно врізній мийці) і під нею.
- Донний клапан - Є
- Діаметр зливу, мм - 90
- Комплектація - Мийка, сифон, зливник/перелив, кошиковий вентиль, дозатор, кріпильні деталі.
- Матеріал дозатора: нержавіюча сталь / пластик
- Мінімальна ширина шафи, мм - 530
- Поверхня - Brush
- Товщина матеріалу мийки, мм - 3.0/1.0
Мийка для кухні інтегрована Lidz з нержавіючої сталі - це практичний і стильний виріб, який додасть функціональності та естетики вашій кухні.
Інтегрована мийка з дозатором виглядає компактно та зручно використовується в щоденному господарстві.
Нержавіюча сталь є дуже міцним і тривалим матеріалом, що відмінно підходить для використання у кухонних умовах. Така мийка легко очищається від забруднень і забезпечує надійність протягом тривалого часу.
Наявність в комплекті дозатора дозволить зручно дозувати рідкий миючий засіб під час прибирання посуду. Це забезпечить збереження порядку на кухонному столі та додаткову зручність при користуванні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 5.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Так |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Тип встановлення мийки | Інтегрована |
| Товщина стінок мийки | 1 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 220 мм |
| Довжина мийки | 450 мм |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Комплектація | |
| Дозатор миючого засобу | Так |
| Сіфон | Так |
- Ціна: 2 655 ₴






