Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Умивальник врізний Qtap Leo 590x400x170 мм
- Вага брутто 1, кг - 10.55
- Вага нетто, кг - 9.55
- Габарити виробу (ВхШхД), мм - 195х400х610
- Габарити упаковки 1, мм - 415х615х210
- Габарити чаші 1 (ГхШхД), мм - 135х370х580
- Керамічний донний клапан.
- Діаметр зливу, мм - 45
- Комплектація - Раковина, донний клапан.
- Міжосьова відстань кріплення, мм - Не передбачено
- Мінімальна ширина шафи, мм - 690
- Наявність сифону - Купується окремо
Умивальник вбудований Qtap - це елегантний і практичний вибір для вашої ванної кімнати. Виготовлений з високоякісної кераміки, цей овальний умивальник відзначається сучасним дизайном та міцністю.
Овальна форма умивальника надає йому стильний вигляд, а донний клапан забезпечує ефективний відведення води і дозволяє зберігати умивальник чистим і сухим.
Керамічний матеріал легко миється і має високу стійкість до подряпин і дії хімічних засобів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 9.55 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Отвір під перелив | Так |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Врізна |
| Форма вмивальника | Овальна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 590 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте






