Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Умивальник накладний Qtap Dove
Виготовлений з високоякісної кераміки, що забезпечує міцність, довговічність та привабливий зовнішній вигляд. Чорний колір може надати умивальнику сучасний та елегантний вигляд.
Присутність донного клапана забезпечує ефективне відведення води, дозволяючи підтримувати чистоту умивальника.
Овальний дизайн додає умивальнику естетичний та гармонійний вигляд, який може створити унікальну атмосферу ванної кімнаті.
Чорне керамічне покриття надає умивальнику сучасний та шикарний вигляд, що додасть краси та стилю вашому інтер'єру та виділити його серед білих чи керамічних ванн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 6.5 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Отвір під перелив | Немає |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Овальна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 415 мм |
- Ціна: 3 587 ₴




