
Умивальник врізний під стільницю DELLA 800 білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0000180
7 143 ₴
Показати оптові ціниУмивальник з литого мармуру на тумбу з прямокутною чашею - втілення класики. Широкі крила з обох боків чаші дозволяють розташувати банне приладдя.
Раковина має отвори під змішувач та перелив. Умивальник може бути встановлений накладним методом на тумбу або врізаний у полицю.
Сантехніка виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - Miramarble. В його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника глянцева.
Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний.
Він стійкий до температурних перепадів, забруднень та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до 165 "С.
Заводський стандарт передбачає отвори під змішувач та перелив. Опціонально можна замовити умивальник з одним із них або зовсім без отворів.
Додатково донний клік-клак можна замовити на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 12.85 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Так |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Врізна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 134 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 800 мм |
- Ціна: 7 143 ₴





