
Лійка стельова для тропічного душу VOLLE CASCADA з кронштейном квадратна бронза
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1586.180121
5 888 ₴
Показати оптові ціниСтельова лійка для тропічного душу VOLLE CASCADA з кронштейном квадратна бронза
Легкий та творчий вибір сантехніки, складання дизайну ванної команти як елементів пазла – це особливості сучасного іспанського бренду VOLLE. Продукція VOLLE ідеально підходить для тих, хто любить експериментувати та створювати неординарні дизайнерські рішення – особливості форм та кольорів іспанської сантехніки VOLLE дозволяють вигідно поєднувати навіть вироби з різних серій, створюючи яскраві та гармонійні ансамблі.
Монтаж : настінний
Основний колір/тип покриття : бронза
Ширина лійки верхнього душу, мм : 254
Довжина лійки верхнього душу, мм : 254
Форма лійки верхнього душу : квадратна
Кількість режимів верхнього душу : 1
Довжина кронштейна, мм: 400
Основний матеріал виробу : нержавіюча сталь
Матеріал упаковки : картон
Гарантія, міс. : 12
Комплект поставки : лійка верхнього душу, кронштейн
Країна реєстрації бренду : Іспанія
Бренд: VOLLE
Серія : CASCADA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volle |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр душового диску | 250 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Матеріал насадки | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Бронза |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Тип насадки для душу | Верхній душ |
| Колір | Бронзовий |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Під'єднання води | Бічне |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип комплектуючого для сантехніки | Кронштейн для верхнього душу |
- Ціна: 5 888 ₴
