
влевовправо
Умивальник врізний під стільницю ROCA GAP білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: A3270Y9000
8 292 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 560-42-14
(Viber, Telegram, WhatsApp) ЄвгенійУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Умивальник врізний під стільницю ROCA GAP білий
Іспанський бренд Roca – всесвітньо відомий виробник сантехніки та меблів для ванних кімнат, який понад сторіччя на ринку зберігає традиції та майстерність створення функціональних та стильних ванних кімнат.
Ширина, мм : 420
Глибина, мм : 390
Монтаж : врізний
Форма : округлений прямокутник
Тип встановлення змішувача : з отвором під змішувач
Основний колір/тип покриття : білий/глянцевий
Перелив : так
Висота, мм : 160
Основний матеріал виробу : кераміка
Матеріал упаковки : картон
Гарантія, міс. : 60
Комплект поставки : умивальник
Країна реєстрації бренду : Іспанія
Бренд : ROCA
Серія : GAP
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Отвір під перелив | Так |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Врізна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 420 мм |
- Ціна: 8 292 ₴
