
Розсувна душова кабіна EGER TISZA 90*90*185 чорна
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 599-021BN/1
12 406 ₴
Показати оптові ціниРозсувна душова кабіна EGER TISZA 90*90*185 чорна
Душова кабіна TISZA BN угорського бренду EGER може бути встановлена як без піддону (на подіум), так і на дрібний піддон. Габаритний розмір кабіни 90*90*185 см. Ширина входу в кабіну 51 см. Каркасний профіль і ручки кабіни виготовлені в чорному матовому кольорі, а гартоване скло з візерунком "Negy" (чорні квадратики) в районі інтимної зони. Душовий піддон не входить до комплекту постачання, можна придбати окремо. EGER - угорська торгова марка, що має великий і успішний досвід створення душових кабін і комплектуючих до них, яка вже підкорила ринок своєю європейською якістю і доступними цінами. Душова кабіна без піддону, піддон душової кабіни, двері в нішу, шторка для ванни та аксесуари для душових куточків - лише мала частина того, у чому EGER задає стандарт якості та є пріоритетним вибором для облаштування ванних кімнат у громадських місцях.
Ширина, мм : 900
Колір профілю : чорний матовий
Форма : напівкругла
Довжина, мм : 900
Висота, мм : 1 850
Орієнтація : універсальна
Сифон : немає
Тип дверей : розсувні
Колір скла : малюнок
Наявність піддону : немає
Товщина скла, мм : 4
Основний матеріал виробу : скло
Матеріал упаковки : картон
Гарантія, міс. : 60
Комплект поставки : душова кабіна
Країна реєстрації бренду : Угорщина
Бренд : EGER
Серія : TISZA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eger |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Виконання стінок | З візерунками |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Матеріал стінок | Скло |
| Стан | Новий |
| Тип кабіни | Закрита |
| Форма душової кабіни | Напівкругла |
| Колір профілю | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1850 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 900 мм |
- Ціна: 12 406 ₴
