Унітаз IMPRESE LEDNICE тонке сидіння білий
LEDNICE унітаз компакт підлоговий розмір 66*36*85,5см без обода rimless горизонтальний випуск, бачок з нижнім підведенням, система зливу Geberit 3/4,5л, тонке сидіння duroplast slow-closing, легке знімання.
Ширина, мм: 360
Глибина, мм: 660
Монтаж : підлоговий
Форма : конусна
Підключення до каналізації : горизонтальний випуск
Основний колір/тип покриття : білий/глянцевий
Тип сидіння : Slim slow-closing
Висота, мм : 855
Безободковий : так
Матеріал сидіння : дюропласт
Унітаз із функцією біде : ні
Режим змиву : 3/4.5 L
Основний матеріал виробу : санфаянс
Матеріал упаковки : картон
Гарантія, міс. : 300
Комплект постачання : чаша унітазу, бачок унітазу, сидіння, зливний механізм
Країна реєстрації бренду : Чехія
Тип : унітаз підлоговий
Бренд : IMPRESE
Серія : LEDNICE
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Країна виробник | Чехія |
| Випуск (злив) | Універсальний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал бачка | Санфаянс |
| Матеріал унітазу | Санфаянс |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип сантехнічного виробу | Комплект (унітаз з бачком) |
| Форма чаші | Овальна |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 855 мм |
| Довжина | 660 мм |
| Ширина | 360 мм |
- Ціна: 10 250 ₴

